Rezultatet preliminare të votimit në Fakultetin e Filologjisë - Zgjedhjet e përgjithshme në UP 2020

    Periudha e ankesave:

    I. Kandidatët e pakënaqur me rezultatet e shpallura të zgjedhjeve, kanë të drejtë ankese brenda 2 (dy) ditësh pune.

    II. KQZ-ja e UP-së vendosë lidhur me ankesat brenda periudhës prej 2 (dy) ditëve të punës pas mbylljes së afatit për parashtrimin e ankesave.

    III. Pas përfundimit të periudhës së përcaktuar në pikat I dhe II, KQZ-ja e UP-së duhet t’i shpallë rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve.    Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456