Provimet diferenciale nga departamenti i Gjuhës dhe Letërsisë Gjermane afati i qeshorit 2019

  DEPARTAMENTI I GJUHËS DHE LETËRSISË GJERMANE
  AFATI I QERSHORIT 2019

  ORARI I PROVIMEVE DIFERENCIALE PËR STUDENTËT E NIVELIT MASTER

  Provimet mbahen me 17 korrik 2019 sipas këtij orari:

  STUDENTI:
  1. Albulena Gjikolli:

  Ora
  10.00-10.50: Sintaksë e gjuhës gjermane
  11.00-11.50 : Gramatikë e gjuhës gjermane
  12.00-12.50: Gjuhësi e përgjithshme
  13.00-13.50: Letërsia gjermane: Sturm und Drang dhe Klasika
  14.00-14.50: Letërsi gjermane: Ekspresionizmi deri te Rajhu i Tretë

   

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19 202122232425
2627282930311
2345678