Provimet diferenciale për afatin e qershorit 2018

     Njoftohen studentët e nivelit MA në Departamentin e Gjuhës dhe Letërsisë Gjermane se provimet DIFERENCIALE për afatin e qershorit 2018 do të mbahen më 29.06.2018 në orën 9.00 në sallën 29.
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2526272829301
2345678
910 1112131415
16171819202122
23242526272829
303112345