Orari i mbajtes së konsultimeve

  Orari i mbajtes së konsultime për rezultatet preliminare të studime të ciklit të dytë Master që mbahen me datën 02.10 janë si vijojnë:

  Gjuhë dhe letërsi gjermane- ora 10:00 salla nr 27
  Gjuhë dhe letërsi angleze-Gjuhësi- ora 10:00 tek sallat e Departamentit të Gjuhës dhe letërsisë angleze
  Gjuhë dhe letërsi anglez-Letërsi- ora 10:30- tek sallat e Departamentit të Gjuhës dhe letërsisë angleze
  Gjuhë shqipe-ora 12:00-tek sallat e Departamentit të Gjuhës shqipe
  Letërsi Shqipe-ora 11:00-tek zyra 47
  Gazetari dhe kontakte me publikun-ora 13:00
  Gjuhë frenge-ora 10
   

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 12 3456
78 910111213
14 15 1617 181920
21 222324252627
28293031123
45678910