ORARI I MBAJTJES SË KONSULTIMEVE NGA KOMISIONET ME KANDIDATËT E PAPRANUAR

  Programi

  Data

  Ora

  Vendi

  Gjuhë Shqipe

  17/07/2019

  10:00

  Kabineti nr. 83

  Letërsi Shqipe

  17/07/2019

  09:00

  Kabineti nr. 77

  Gjuhë dhe Letërsi Angleze

  18/07/2019

  09:00

  Salla “Idriz Ajeti”

  Gjuhë dhe Letërsi Gjermane

  17/07/2019

  10:00-12:00

  Salla nr. 29

  Gjuhë dhe Letërsi Frënge

  17/07/2019

  10:00

  Kabineti nr. 12

  Gazetari

  17/07/2019

  13:00

  Salla nr. 51

   

  E drejta dhe afati për ankesë: Afati për paraqitjen e ankesave për kandidatët e pa pranuar fillon prej datës 17/07/2019, ora: 13:00 dhe do të zgjasë deri me datë 19/07/2019, ora: 15:00.

  Rezulatet përfundimtare të provimit pranues dhe raporti i komisionit për shqyrtimin e ankesave do të publikohen jo më vonë se më 22/07/2019.

   

  Tërheqja e dokumentacionit: Kandidatët të cilët nuk janë pranuar, tërheqjen e dokumentacionit mund ta bëjnë prej datës 22/07/2019 deri më 25/07/2019, prej orës 10:00 deri në orën 15:00 në Zyrën e shërbimit të studentëve BA (nr. 9). 


   

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19 202122232425
2627282930311
2345678