Njoftim për studentët e vitit të parë

     Të nderuar studentë të vitit të parë, ju lusim që të kyçeni në platformën studenti.uni-pr.edu përmes numrit të kartelës studentore të cilin e gjeni në listën e bashkëngjitur këtij njoftimi, me qëllim të regjistrimit të lëndëve dhe njoftimit përmes email-it për ndjekjen e ligjëratave në formë virtuale përmes Google Meet.
    Kartelat fizike të studentëve ende nuk janë shtypur dhe do t'ju mbajmë të informuar për t'i tërhequr, pasi të jenë shtypur dhe pranuar nga fakulteti.

     Lista e ID kartelave për studentët e vitit akademik 2020/21

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2829 30 1 2 34
5 6 7 891011
1213 1415 1617 18
19 202122 232425
2627282930311
2345678