Njoftim për studentët e vitit të parë të studimeve BA, të regjistruar në vitin akademik 2020/2021

   Njoftohen studentët e vitit të parë të studimeve, se me datë 15 tetor 2020, për fillimvitin akademik 2020/2021, departamentet e Fakultetit të Filologjisë do ta organizojnë pritjen e studentëve të regjistruar në programet respektive, sipas këtij orari:

  PROGRAMI

  ORA

  SALLA

  Gjuhë shqipe

  12:00

  Salla nr. 86

  Letërsi shqipe

  12:00

  Salla nr. 78

  Gjuhë dhe letërsi angleze

  Grupi I: 12:00

  Grupi II: 13:00

  Salla nr. 91

  Salla nr. 91

  Gjuhë dhe letërsi frënge

  12:00

  Salla nr. 13

  Gjuhë dhe letërsi gjermane

  Grupi I: 12:00

  Grupi II: 13:00

  Salla nr. 32

  Salla nr. 32

  Gazetari

  Grupi I: 12:00

  Grupi II: 12:00

  Grupi III: 12:00

  Salla nr. 43

  Salla nr. 51

  Salla nr. 101

  Orientalistikë

  12:00

  Salla nr. 102

  Gjuhë dhe letërsi turke

  12:00

  Salla nr. 25


  Vërejtje: Pritja e studentëve do të organizohet në prani fizike, duke i respektuar rekomandimet dhe masat e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike (IKSHPK) për parandalimin e rrezikut nga Covid-19, si: distancimi fizik dhe mbajtja e maskës higjienike.


                                                                                                                                                                    DEKANATI

   

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2829 30 1 2 34
5 6 7 891011
1213 1415 1617 18
19 202122 232425
2627282930311
2345678