Njoftim për regjistrimin e semestrit

     Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetetit të Filologjisë se nga data 07.11.2018-09.11.2018 do të hapet SEMS për regjistrimin e semestrave për studentët të cilët kanë obligime të pa paguara nga semestrat paraprak si dhe për regjistrimin e semestrit dimëror 2018/19.
    Përjashtim do të ketë vetëm për studentët të cilët janë pranuar në vitin e parë të stuidimeve themelore Baçelor, për vitin akademik 2018/19, të cilët nuk kanë mundësi të bëjnë regjistrim pasi SMIAL është mbyllur me datë 25.10.2018.
    Njoftonen studentët që nuk do të ketë afat tjetër shtesë pavarësisht arsyeve të studentëve.

    Prishtinë, më 07.11.2018

     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2526 2728123
45678910
1112 1314151617
18192021222324
25 262728293031
1234567