Njoftim

   Njoftohen studentët e Fakultetit të Filologjisë se kërkesat për vazhdim të kohëzgjatjes së studimeve dhe kërkesat për ndërrim të programit të studimeve mund të parashtrohen prej datës 03.09.2018 deri më 14.09.2018, në zyrën e shërbimit të studentëve (nr. 9).

   
  Kërkesës me shkrim duhet t’i bashkangjiten:     

   - Kopja e kartelës së studentit ose indeksi;

   - Vërtetimi për statusin e studentit;
        - Certifikata e provimeve të dhëna; dhe

   - Planprogrami i studimeve/syllabusi (në rast se kërkohet transfer i studimeve nga universitetet tjera).

   
  Dekanati



   

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
293031 1 23 4
5 6 78 91011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789