NJOFTIM PËR STUDENTËT E DEPARTAMENTIT TË GJUHËS DHE LETËRSISË ANGLEZE

     Njoftohen studentët e Departamentit të Gjuhës dhe Letërsisë Angleze se, provimet te prof. asoc. dr. Lirak Karjagdiu, të parashikuara që të mbahen më datën 14.09.2020, në orën 12:00, shtyhen për datën 17.09.2020, në orën 12:00.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
3112 345 6
7 89 10111213
1415 1617181920
21222324252627
2829301234
567891011