NJOFTIM PËR STUDENTË

     Njoftohen studentët aktivë të niveleve bachelor dhe master, të cilët kanë vetëm mbrojtjen e punimit të diplomës deri në përfundim të studimeve, të paraqiten tek zyrtarët përkatës të shërbimit të studentëve, për të vërtetuar dhënien e provimeve sipas programit mësimor të studimeve dhe kryerjen e obligimeve të tjera.
    Studentët, për arsyet e përmendura më lart, duhet të drejtohen tek zyrtarët përgjegjës, nga dita e publikimit të këtij njoftimi dhe më së voni pesë (5) ditë para datës së provimit të diplomës.    DEKANATI

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
234 5678
91011 12131415
16 17 18 19 202122
23242526272829
30123456