NJOFTIM

  Njoftojmë të interesuarit se Mr. Leonora Husaj, me datën 10.02.2021 (e mërkurë), ora 11:00, në sallën e dekanatit të Fakultetit të Filologjisë, mbron punimin e doktoratës, me titull: Fjalët turke në gjuhën shqipe ”.

   

  Mentor i kandidates dhe punimit të doktoratës është prof. asoc. dr. Ergin Jable dhe bashkëmentor:  prof. dr. Shkumbin Munishi.

  Mbrojtja e punimit të doktoratës është publike dhe bëhet para komisionit:

   

  1. Prof. dr. Shpresa Hoxha, kryetare,

  2. Prof. asoc. dr. Nuran Muhaxheri, anëtare, dhe

  3. Prof. asoc. dr. Naser Pajaziti, anëtar.

   

  Prishtinë, 02.02.2021

   

  D E K A N A T I

   Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
222324 25262728
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234