NJOFTIM

    1. Njoftohen studentët e të gjitha niveleve të studimeve (Ba, Ma dhe PHD) se afati për regjistrim të semesrit dimëror për vitin akademik 2020/21 do të jetë i hapur nga  data  13.1.2021 deri më datë 18.01.2020   në ora 15.30.
    2.Studentët të cilët kanë obligime financiare të papaguara nga vitet paraprake, obligohen që përveç semestrit dimëror të vitit akademik 2020/21, të paguajnë edhe borgjet e papaguara.

    3.Në këtë fazë të regjistrimit të semestrit dimëror, lejohet edhe paraqitja e temave të diplomës për studentët të cilët proceduralisht janë në këtë fazë.                                                                                                                                                                   DEKANATIArkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
282930 31123
45678910
1112 1314 151617
18192021222324
25262728293031
1234567