NJOFTIM

  Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Filologjisë se paraqitja e provimeve për afatin e janarit 2021 bëhet nga data 12.01.2021 deri me 18.01.2021, në orën 16:00.

  Luten të gjithë studentët që ta respektojnë afatin për paraqitjen e provimeve.

  Studentët e vitit të parë, të cilët për herë të parë do ta përdorin SEMS-in për paraqitjen e provimeve, nëse kanë probleme ose paqartësi në procesin e paraqitjes së provimeve, luten që të drejtohen te Shërbimi i Studentëve: te zyrtarët përkatës apo te zyrtari i IT-së.

  Luten të gjithë studentët absolventë të cilët duan të diplomojnë në afatin e janarit, të lajmërohen në Shërbimin e Studentëve për t’i verifikuar provimet dhe për ta kompletuar dosjen, në mënyrë që të pajisen në kohë me certifikatë dhe diplomë.                                                                                                              DEKANATI  Prishtinë, më 11.01.2021


   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
282930 31123
45678910
1112 1314 151617
18192021222324
25262728293031
1234567