NJOFTIM

   Njoftojmë të interesuarit se MA Blerina Rogova Gaxha, me datën 26.10.2020 (e hënë), ora 12:00, në sallën e dekanatit të Fakultetit të Filologjisë, mbron punimin e doktoratës, me titull: “Koncepti i vdekjes në letërsinë moderne shqipe (Ndre Mjedja, Lasgush Poradeci, Mitrush Kuteli)”.

  Mentor i kandidates dhe punimit të doktoratës është Prof. asoc. dr. Nysret Krasniqi.
  Mbrojtja e punimit të doktoratës është publike dhe bëhet para komisionit:

  1. Prof. dr.Kujtim Shala, kryetar,
  2. Prof. dr. Osman Gashi, anëtar, dhe
  3. Prof. asoc. dr. Salajdin Salihu, anëtar.

  Prishtinë, 16.10.2020
                                                                                                                                          Dekanati i FF-së

   

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2829 30 1 2 34
5 6 7 891011
1213 1415 1617 18
19 202122 232425
2627282930311
2345678