NJOFTIM

     Me kerkese te studenteve master Gjuhe angleze, provimet Pragmatike, Gramatike e tekstit dhe TG shtyhen per daten 16 shtator 2020 ne oren 10.

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
3112 345 6
7 89 10111213
1415 1617181920
21222324252627
2829301234
567891011