NJOFTIM

     Njoftohen studentët e vitit të tretë të Degës së Gjuhës Shqipe se provimi i Stilistikës, i paraparë të mbahet më 29.08.2020, në orën 10:00, do të shtyhet për datën 01.09.2020, në orën 11:00.
    Arsyetim: Shtyrja e provimit përkatës bëhet si rezultat i caktimit dhe angazhimit të profesorëve të lëndës si mbikëqyrës të Provimit të Maturës Shtetërore 2020 nga MASHTI, i cili do të mbahet në po të njëjtën datë (29.08.2020) sikurse edhe provimi në fakultet.

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
3112 345 6
7 89 10111213
1415 1617181920
21222324252627
2829301234
567891011