NJOFTIM

     Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Filologjisë, që për shkak të situatës së pandemisë, orari i punës në Shërbimin e Studentëve momentalisht është nga ora 10:00 –12:00 dhe 13:00-15:00.


    Ju faleminderit për mirëkuptim!

    Shërbimi i Studentëve

     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456