NJOFTIM

     Të nderuar studentë dhe personel akademik e administrativ, meqë situata me COVID 19 po keqësohet dita-ditës më shumë, për ta mbrojtur veten dhe të tjerët përreth, obligohemi që brenda objektit të Fakultetit të Filologjisë të bartim maskë mbrojtëse.
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456