NJOFTIM

   
  Njoftojmë të interesuarit se MA Merita Bajraktari Januzi, me datën 06.07.2020 (e hënë), ora 11:00, në sallën e dekanatit të Fakultetit të Filologjisë, mbron punimin e doktoratës, me titull: ”Poezia shqipe me komunikativitet të ulët (F. Gunga, S. Hamiti, N. Haliti, Rr. Dedaj, B. Musliu, Z. Zorba)”.
  Mentor i kandidates dhe punimit të doktoratës është Prof. asoc. dr. Nysret Krasniqi.

  Mbrojtja e punimit të doktoratës është publike dhe bëhet para komisionit:
  1. Prof. dr. Sali Bashota, kryetar,
  2. Prof. dr. Osman Gashi, anëtar, dhe
  3. Prof. asoc. dr. Salajdin Salihu (Fakulteti i Fiolologjisë, Universiteti i Tetovës), anëtar.

  Prishtinë, 26.6.2020


                                                                                                            Dekanati i FF-së

   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 2345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789