NJOFTIM

    NJOFTIM  Studentët e Degës Gjuhë dhe Letërsi Angleze ndjekën punëtorinë e mbajtur nga Nick Bilbrough, i cili përmes organizatës së tij "Hands Up Project" u mundëson fëmijëve nga Palestina që të mësojnë gjuhën angleze përmes dramës. Studentët patën mundësinë që përmes dramës të eksplorojnë strategji të ndryshme përmes të cilave mund të zhvillohen shkathtësitë gjuhësore
     IMG_3873.jpegIMG_3875.jpegIMG_3887.jpegIMG_3889.jpeg

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28293031123
4 5678910
11 121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678