NJOFTIM

     Njoftohen studentët të cilët kanë aplikuar për studime të doktoratës në Fakultetin e Filologjisë se intervista do të mbahet në Programi Gjuhësi më 11. 10. 2019 në ora 10 dhe në Programin Letërsi me 10. 10. 2019 në ora 10.
     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 12 3456
78 910111213
14 15 1617 181920
21 222324252627
28293031123
45678910