NJOFTIM

    NJOFTIM  Dje morem nje komunikate te hidhur nga Mynihu per vdekjen e albanologut dhe gjuhetarit te njohur gjerman Wilfried Fiedler. Me poshte gjeni njoftimin e pranuar nga prof. Bardhyl Demiraj me rastin e vdekjes se bashkeautorit te gramatikes me te njohur te shqipes deri me sot.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
234 5678
91011 12131415
16 17 18 19 202122
23242526272829
30123456