NJOFTIM

     Njoftohen studentët e Fakultetit të Filologjisë, se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve për afatin e shtatorit pë vitin akademik 2018/19, prej datës 19 korrik deri me datë 23 Gusht 2019.

    Lidhur me datën e mbajtjes së provimeve do të njoftoheni ndërkohë, secili departament do të shpallë oraret e provimeve në web dhe tabela e shpalljeve.


    Luten studentët që ta respektojnë afatin për paraqitjen e provimeve!    Prishtinë, më 19.07.2019

     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19 202122232425
2627282930311
2345678