NJOFTIM

      NJOFTOHEN TË INTERESUARIT SE MË 22. 07. 2019
    (E HËNË), NË ORËN 10:00 NË SALLËN E DEKANATIT TË FAKULTETIT TË FILOLOGJISË TË UNIVERSITETIT TË PRISHTINËS “HASAN PRISHTINA”,

    LENDITA KRYEZIU

    E MBRON PUBLIKISHT PUNIMIN E DOKTORATËS ME TITULLIN “TED TALKS SI MJETE PËR PËRMIRËSIMIN E SHKATHTËSISË SË TË DËGJUARIT DHE TË FOLURIT NË MËSIMIN E ANGLISHTES DHE ANALIZA GJUHËSORE E KORPUSIT”.

     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19 202122232425
2627282930311
2345678