NJOFTIM

    NJOFTIM  Të enjten, më 11.7.2019, në Fakultetin e Filologjisë, u mbajt Konferenca IV Doktorale. Në konferencë morën pjesë Doktorantë nga programi i Gjuhësisë dhe ai i Letërsisë. Në fund prezantuesit u pajisën me certifikata. Për të pranishmit u shtrua një koktej rasti.
     Konferenca-2.jpgKonferenca-3.jpg

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19 202122232425
2627282930311
2345678