NJOFTIM

     Njoftohen studentët e Departamentit të Gjuhës dhe Letërsisë Angleze se mbrojtja e punimeve të diplomës për kandidatët e mentoruar nga Prof. Dr. Shpresa Hoxha dhe Prof. Dr. Shykrane Gërmizaj do të mbahet të enjten, me 4 korrik 2019 nga ora 9.00.
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2425 2627282930
1 23 4567
8 910 11 121314
15 161718192021
22232425262728
2930311234