NJOFTIM

  Njoftohen studentët të cilët janë pranuar në nivelin master në vitin akademik 2018/19 që provimet diferenciale nga Programi Gjuhë dhe Letërsi angleze( Programet: Gjuhësi dhe Letërsi) mbahen me datë 14.06.2019 në ambientet e Fakultetit të Filologjisë duke filluar prej orës 12:00.

   

   

   

   

  Prishtinë, më 10.06.2019                          

                                                             

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
272829 303112
345 67 89
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567