NJOFTIM

    Njoftohen studentet e drejtimit Gjuhesi ne departamentin e anglishtes se provimet nga lendet 
    Gramatike e tekstit, Pragmatike Dhe TG do te mbahen me 5 korrik 2019 ne oren 10, me kerkese te studenteve te masterit.


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
272829 303112
345 67 89
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567