NJOFTIM

     Njoftohen studentët e rregullt dhe me korrespondencë të të gjitha degëve të Fakultetit të Filologjisë, se nga dt. 07.06.2019 deri më 10.06.2019, do të jetë i hapur SEMS, për regjistrim të semestrave për vitin akademik 2018/19.

    Në këtë afat, studentëve të cilët nuk kanë arritur që ta regjistrojnë semestrin dimëror 2018/19 në kohën e duhur, u mundësohet regjistrimi i dy semestrave (dimëror dhe veror 2018/19).
    Arsyeja e lejimit të regjistrimit të dy semestrave në këtë afat, bëhet për shkak se një numër i konsideruar i studentëve e kanë mundesinë e fundit për diplomim deri me 30.09.2019
    Prishtinë, më 07.06.2019

     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
272829 303112
345 67 89
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567