NJOFTIM

     Njoftohen studentët e Fakultetit të Filologjisë, se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve në afatin e qershorit 2019, prej datës 23.05.2019 (ora 13:00), deri me datë 30.05.2019 (ora 16:00).

    Lidhur me datën e mbajtjes së provimeve do të njoftoheni ndërkohë, secili departament do të shpallë oraret e provimeve në web dhe tabela e shpalljeve.


    Luten studentët që ta respektojnë afatin për paraqitjen e provimeve!
    Prishtinë, më 23.05.2019

     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
272829 303112
345 67 89
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567