NJOFTIM

     Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Filologjisë se SEMS do të jetë i hapur për regjistrimin e semestrave për studentët të cilët kanë obligime të pa shlyera nga vitet paraprake dhe për regjistrimin e semestrit veror të vitit akademik 2018/2019, nga data 04.04.2019 deri më 10.04.2019.

    Vërejtje: Ky afat do të jetë i fundit për këtë vit akademik dhe nuk do të ketë afat tjetër shtesë!    DEKANATI


     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
25 262728293031
123 4567
89 10 11 121314
1516171819 2021
22232425262728
293012345