NJOFTIM

     Njoftohen studentët dhe profesorët e interesuar se të mërkurën, në orën 9, në sallën e Këshillit të Fakultetit, profesori i gjuhësisë nga Univeristeti i Firences, Leonardo Savoia, do të mbajë ligjëtarë për studentët e masterit dhe të doktoratës nga fusha e gjuhësisë.
     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
25 262728293031
123 4567
89 10 11 121314
1516171819 2021
22232425262728
293012345