NJOFTIM

   Njoftohen studentët e rregullt dhe me korrespondencë të të gjitha degëve të Fakultetit të Filologjisë, se nga dt. 05.02.2019 deri më 05.03.2019, do të jetë i hapur SEMS, për regjistrim të semestrave për vitin akademik 2018/19.

  Në këtë afat, studentëve të cilët nuk arritur që ta regjistrojnë semestrin dimëror 2018/19 në kohën e duhur, u mundësohet regjistrimi i dy semestrave (dimëror dhe veror 2018/19), si dhe pagesa e borgjeve eventuale të semestrave të papaguar nga vitet akademike paraprake.

  Arsyeja e lejimit të regjistrimit të dy semestrave në këtë afat, bëhet për shkak se një numër i konsideruar i studentëve e kanë mundesinë e fundit për diplomim deri me 30.09.2019
  Prishtinë, më 05.02.2019


  Zyrtare e Lartë për Studime Baçelor
  Flutura Demaku- Zariqi

   

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
25 262728293031
123 4567
89 10 11 121314
1516171819 2021
22 232425262728
293012345