NJOFTIM

   Njoftohen studentët e rregullt dhe me korrespondencë të të gjitha degëve të Fakultetit të Filologjisë, se paraqitja e provimeve për afatin e janarit fillon nga data 04.01.2019 deri me 11.01.2019.
  Luten studentët që ta respektojnë afatin për paraqitjen e provimeve!
  Prishtinë, më 03.01.2019


  Zyrtare e Lartë për Studime Baçelor
  Flutura Demaku- Zariqi
   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
3112 3456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910