NJOFTIM

     Njoftohen të gjithë studentët e interesuar për Gjuhë italiane si gjuhë e dytë se lëndët Gjuhë italiane 1 dhe 3 fillojnë të mbahen intensivisht nga data 10 dhjetor në orën 12 dhe studentët që e zgjedhin këtë lëndë duhet të lajmërohen me shkrim (nëprmjet emailit) te profesoresha e lëndës, prof.ass.dr.Majlinda Bregasi në emailin:  [email protected]

     

    Dekanati


     

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
26 2728293012
3 45678 9
1011 12 13141516
17181920212223
24252627282930
31123456