NJOFTIM

    Njoftohen studentët e Departamentit të Gjuhës dhe Letërsisë Angleze se mbrojtja e punimeve të diplomës tek Prof.Muhamet Hamiti, Prof. Lindita Tahiri, dhe Prof. Shykrane Gërmizaj mbahet të mërkuren, më 5 dhjetor 2018 në ora 13.00.
     

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
26 2728293012
3 45678 9
1011 12 13141516
17181920212223
24252627282930
31123456