NJOFTIM

    NJOFTIM  Të hënën, më 8 tetor 2018, para sallës së mbushur plot me studentë e profesorë, ekipi i diagnostikës së kancerit të gjirit në QKUK mbajti ligjeratë informuese me qëllim të vetëdijësimit të studentëve rreth kësaj sëmundjeje dhe rëndësisë së diagnostifikimit të hershëm të saj. Mesazhi i përçuar te studentët pritet t’u ndihmojë edhe familjarëve të tyre
     IMG-71557540f3bdfa72ad4deedfe9ec5aab-V.jpg

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2425 2627 282930
1 2 3 4567
8 9 1011 121314
1516 1718192021
22232425262728
2930311234