NJOFTIM

     Njoftohen studentët e Fakultetit të Filologjisë, afati për regjistrimin e semestrit dimëror për vitin akademik 2018/2019, shtyhet deri me datë 12.10.2018 (E premte).
    Lidhur me kushtet e regjistrimit të studentëve në vitet vijuese të studimit në vitin akademik 2018/2019, vlejnë vendimet nr. 2/862 dhe nr. 2/863 të datës 10.10.2017 të Senatit të UP-së.
                                                                                                                           DEKANATI

     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2425 2627 282930
1 2 3 4567
8 9 1011 121314
1516 1718192021
22232425262728
2930311234