NJOFTIM

  Për shkak të një kursi specializimi, provimet e Gjuhë italiane I dhe II dhe gjuhë latine me prof. Majlinda Bregasi shtyhen per datat:

  Italisht I 10 shtator
  Latinisht 11 shtator
  Italisht II 12 shtator
   
  Konsultimet : [email protected]
   

   

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19 202122232425
2627282930311
2345678