NJOFTIM

     Njoftohen studentët dhe mësimdhënësit e Fakultetit të Filologjisë, se provimet e planifikuara të mbahen me datë 20.09.2018, në orën 09:00 dhe 10:00, do të mbahen prej orës 11:00 e tutje.
    Kjo shtyrje do të bëhet për shkak të organizimit dhe mbarëvajtjes së provimit pranues për pranimin e studentëve të rinj në nivelin BA (afati plotësues) në vitin akademik 2018/2019.

                                                                                                                                                   DEKANATI

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
234 5678
91011 12131415
16 17 18 19 202122
23242526272829
30123456