NJOFTIM

     Njoftohen studentët e Fakultetit të Filologjisë, se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve për afatin e shtatorit 2017/2018, prej datës 27.08.2018 (ora 10:00) deri më 31.08.2018 (ora 16:00).
    I. Të drejtën e paraqitjes së provimeve e kanë studentët të cilët e kanë regjistruar vitin akademik 2017/2018 (semestrat dimëror dhe veror).
    II. Studenti nuk mund t’i paraqes provimet e vitit aktual të studimeve, nëse nuk i ka përfunduar të gjitha provimet nga viti paraprak.                                                                                                                                                                        DEKANATI

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
234 5678
91011 12131415
16 17 18 19 202122
23242526272829
30123456