NJOFTIM

    NJOFTIM   Në Fakultetin e Filologjisë, më 21.7.2018, u mbajt Konferenca III Shkencore Ndërkombëtare “Studime të albanologjisë”, e organizuar nga doktorantët e Fakultetit të Filologjisë, Dega e Gjuhësisë. Në Konferencë morën pjesë doktorantë nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia.
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789