NJOFTIM

    Njoftohen studentët e Departamentit të Gjuhës dhe Letërsisë Angleze të Fakultetit të Filologjisë se provimeve DIFERENCIALE për afatin e qershorit 2018 do të mbahen më 20.06.2017 në orën 13.                                                                                                                                                    Shërbimi për MA
     

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
25 26 2728 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345