NJOFTIM

     Njoftohen studentet e deges se Gjuhes shqipe dhe studentet e Orientalistikes se provimet Gjuhe angleze 2 dhe Gjuhe angleze 4 do te mbahen me 18.06.2018 (e hene) prej ores 10:00, ne sallen 76.
     

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
25 26 2728 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345