NJOFTIM

     Njoftohen studentët e Fakultetit të Filologjisë se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve për afatin e qershorit 2017/2018, prej datës 31.05.2018 (ora 10:00) deri më 05.06.2018 (ora 16:00).
    I. Të drejtën e paraqitjes së provimeve e kanë studentët të cilët e kanë regjistruar vitin akademik 2017/2018 (semestrat dimëror dhe veror).
    II. Studenti nuk mund t’i paraqes provimet e vitit aktual të studimeve, nëse nuk i ka përfunduar të gjitha provimet nga viti paraprak.

                                                                                                                                                               Dekanati


     

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
25 26 2728 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345