NJOFTIM

   Njoftohen studentët nivelit baçelor të Fakultetit të Filologjisë, se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve në afatin e majit 2017/2018, prej datës 21.05.2018 deri më 23.05.2018, në orën 15:00.
  I. Të drejtën e paraqitjes së provimeve e kanë studentët të cilët i kanë përfunduar ligjëtratat e vitit të fundit të studimeve para vitit akademik 2017/2018 (absolventët).
  II. Afati i majit është afat plotësues dhe studentët mund ta paraqesin vetëm nga 1 (një) provim.

                                                                                         

                                                                                                                                                              Dekanati


   

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
25 26 2728 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345