NJOFTIM

    NJOFTIM
    Sot, në ambientet e Fakultetit të Filologjisë u mbajt Orë Letrare, në shënim të Ditës Ndërkombëtare te Librit. 
    Këtë aktivitet e organizuan studentët e Degës së Letërsisë Shqipe, me ç’rast edhe u ndanë tri çmime letrare: në poezi dhe në prozë.Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
25 26 2728 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345