NJOFTIM

    NJOFTIM  Profesorë nga Universiteti i Humboltit në Berlin po qëndrojnë për një javë në Fakultetin e Filologjisë (në kuadër të Erasmus +), duke zhvilluar shumë aktivitete shkencore me studentë dhe profesorë të fakultetit tonë. Ligjërata nga Sociolinguistika, trajnime nga Gjuhësia kompjuterike dhe shumë hulumtime në terren janë pjesë e agjendës së ngjeshur të prof Christian Voss, Philipp Wasserscheidt dhe Agata Rogosh.
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
272829 303112
345 67 89
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567