NJOFTIM

    NJOFTIM  Profesorë nga Universiteti i Humboltit në Berlin po qëndrojnë për një javë në Fakultetin e Filologjisë (në kuadër të Erasmus +), duke zhvilluar shumë aktivitete shkencore me studentë dhe profesorë të fakultetit tonë. Ligjërata nga Sociolinguistika, trajnime nga Gjuhësia kompjuterike dhe shumë hulumtime në terren janë pjesë e agjendës së ngjeshur të prof Christian Voss, Philipp Wasserscheidt dhe Agata Rogosh.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
234 5678
91011 12131415
16 17 18 19 202122
23242526272829
30123456