NJOFTIM

     Të enjten, më 8 mars, me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Gruas, në Fakultetin e Filologjisë, në orën 12, në sallën e Seminarit të Albanologjisë, dr. Agata Rogosh nga Universiteti Adam Mickijeviq, Poznanj dhe Univeristeti i Humboltit në Berlin, do ta mbajë një ligjëratë me titullin: Rezistenca e grave: arti dhe jeta,
    Jeni të mirëseardhur!

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
234 5678
91011 12131415
16 17 18 19 202122
23242526272829
30123456