NJOFTIM

    Provimet e studimeve master, ligjëratat e të cilave janë mbajtur me profesorin Ferit Rustemi do të mbahen të hënën, më 5 shkurt, në orën 13 në departamentin e Gjuhës dhe të Letërsisë Angleze.
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789